Loading...

Конкурси програми Еразмус+ КА1 – кредитна мобільність для студентів, аспірантів,  викладачів та співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

 ІТАЛІЯ 

Університет Мачерата

 1. Конкурс для студентів програми подвійного дипломування за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «International Politics and Economic Relations» (кафедра міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету) – термін подачі до 17 лютого 2016 р.
 2. Конкурс для викладачів програм подвійного дипломування за спеціальностями: - «Бізнес-адміністрування» та «International Politics and Economic Relations» (кафедра міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету); - «Travel, Tourism and Leisure» (кафедра країнознавства та туризму, географічного факультету)  термін подачі до 6 червня 2016 року.

Університет міста Камеріно

 1. Конкурс для магістрів природничих наук (спеціальність «Науки про Землю»): термін подачі – 4 травня 2016 року.

ФІНЛЯНДІЯ

 1. Конкурс Еразмус Плюс Глобал:
  кредитна мобільність в Yrkeshögskolan Novia / Novia University of Applied Sciences / Новіа Університет, Фінляндія: кінцевий термін подачі документів: 1 жовтня 2016 року (до 18.00).

 ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Університет Бат Спа

 1. Конкурс для викладачів та адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 14 червня 2016р.
 2. Конкурс для викладачів та адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 29 серпня 2016р.

Університет Солент Саутгемптон

 1. Університет Солент Саутгемптон (Великобританія) оголосив конкурс на здобуття стипендії  Еразмус+ , націлених на розвиток двосторонньої  академічної співпраці між нашими університетами : термін подачі - 18 серпня

 ЛАТВІЯ

Латвійський університет, м. Рига / University of Latvia

 1. Конкурс для бакалаврів 2 та 3 року навчання: термін подачі – 6 травня 2016 р.(1 бакалавр)

  ГРЕЦІЯ

Університет імені Арістотеля , Салоніки

 1. Конкурс для  викладачів та адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 28 лютого 2016р.
 2. Конкурс для студентів і аспірантів КНУТШ: термін подачі – 25 квітня 2016
 3. Конкурс для викладачів і адміністративного персоналу КНУТШ (друга хвиля): термін подачі – 25 квітня 2016

  ТУРЕЧЧИНА

 1. Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність для навчання в Middle East Technical University (METU) (Orta Dogu Teknik Universitesi (ODTU) / Середньосхідний технічний університет, м. Анкара, Туреччина): термін подачі - 10 квітня 2016 року.

  УГОРЩИНА

Університет м. Печ

 1. Конкурс для магістрів факультету психології та Інституту філології: термін подачі - 25 березня 2016 року.

Університет імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт /Eötvös Loránd University (ELTE)

 1. Конкурс для магістрів і аспірантів механіко-математичного та географічного факультетів: термін подачі – 18 травня 2016 р.
 2. Конкурс для викладачів механіко-математичного та географічного факультетів: термін подачі – 18 травня 2016 р.(2 викладачі)

  ЧЕХІЯ

Університет Томаша Баті, м. Злін 

 1. Конкурс для бакалаврів 2- 3-го року навчання та магістрів: термін подачі – 1 квітня 2016 р.

  ХОРВАТІЯ

Загребський університет, м. Загреб

 1.  Конкурс для бакалаврів 2 та 3-го року навчання і магістрів: термін подачі – 20 квітня 2016 р.
 2.  Конкурс для аспірантів Інституту філології: термін подачі – 20 квітня 2016 р.
 3.  Конкурс для викладачів КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 20 квітня 2016 р.

 НІМЕЧЧИНА

Констанцський університет, м. Констанц

 1. Конкурс для магістрів і аспірантів: термін подачі – 15 квітня 2016 р.

 ІСПАНІЯ

Університет Кадіса, Андалусія

 1. Конкурс на здобуття стипендій (для викладачів та наукових співробітників) у рамках програми Эрасмус+ КА107.

Університет Деусто, м. Більбао

 1. Конкурс для адміністративного персоналу та викладачів: термін подачі – 26 лютого 2016р.

Гранадський університет

 1. Конкурс для бакалаврів 2-3-го років навчання, які володіють іспанською мовою – термін подачі до 11 березня 2016 р.
 2. Конкурс для аспірантів 1-2-го років навчання Інституту філології – термін подачі до 11 березня 2016 р.
 3. Конкурс для викладачів іспанської мови КНУ імені Тараса Шевченка – термін подачі до 11 березня 2016 р.
 4. Конкурс для адміністративного персоналу – термін подачі до 26 лютого 2016 р.
 5. Оголошується додатковий конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у  2016-2017 н. р  (6 місяців) в Гранадському університеті - термін подачі до 30 вересня 2016 року.

 ФРАНЦІЯ

Університет Ле Ман, м. Ле-Ман

 1. Конкурс для магістрів, аспірантів та співробітників хімічного, фізичного, механіко-математичного, економічного факультетів та Інституту філології – термін подачі до 15 березня 2016 р.

 

Університет Солент Саутгемптон (Великобританія) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ , націлених на розвиток двосторонньої академічної співпраці між нашими університетами. Метою конкурсу є розвиток мобільності викладацького складу з метою обміну досвідом у царині методики навчання англійської мови, проведення спільних наукових досліджень та створення підручника англійської мови академічного спрямування для студентів-філологів (рівень магістратури).
Термін стажування – 12 днів.
У конкурсі можуть взяти участь всі наукові співробітники та члени професорсько-викладацького складу університету, які мають теоретичний доробок та практичний досвід з тестології, методики викладання перекладу , контролю навичок та умінь аудіювання.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до 18 серпня такі документи англійською мовою:
1. CV.
2. Запрошення від університету Солент Саутгемптон (Великобританія).
3. План-проспект програми стажування.

Список номінованих претендентів буде передано до відбіркової комісії університетету Солент Саутгемптон (Великобританія), яка має винести рішення про присудження стипендій до 5 вересня 2016р.
Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (формат pdf), наприклад: Southampton 2016 Petrenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – Southampton 2016 Petrenko).
Координатор проекту в КНУ – доцент Ольга Геннадіївна Квасова (Інститут філології, кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур) : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва :
Світлана Білоус – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .


1)

Університет Бат Спа (Bath Spa University) (Великобританія) оголосив конкурс на здобуття стипендій Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для мобільності адміністративного і професорсько-викладацького складу з метою встановлення контактів, обміну досвідом, розвитку програм подвійних дипломів, наукових досліджень, гармонізації освітніх програм за Стандартами ЄС, оптимізації адміністративних і академічних процедур функціонування наших університетів; тривалість програми стажування - 14 днів.
У конкурсі можуть взяти участь наукові співробітники, співробітники адміністративного і професорсько-викладацького складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до 14 червня 2016 р. (включно) такі документи англійською мовою:


1. CV ,
2. Запрошення від Університету Бат Спа (Великобританія),
3. План-проспект програми стажування.

Список номінованих претендентів буде передано до відбіркової комісії Університету Бас Спа (Великобританія), яка має винести своє рішення про присудження стипендій до 16 червня 2016.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву, наприклад BathSpa2016Petrenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - BathSpa2016Petrenko):
- Координатору проекту в КНУ: професор Заславський Володимир Анатолійович (Факультет кібернетики, кафедра математичної інформатики) < Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. >
- копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 14 червня 2016 року!

2)

Університет Бат Спа (Bath Spa University) (Великобританія) оголосив конкурс на здобуття стипендій Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для мобільності адміністративного і професорсько-викладацького складу з метою встановлення контактів, обміну досвідом, розвитку програм подвійних дипломів, наукових досліджень, гармонізації освітніх програм за Стандартами ЄС, оптимізації адміністративних і академічних процедур функціонування наших університетів; тривалість програми стажування - 14 днів.
У конкурсі можуть взяти участь наукові співробітники, співробітники адміністративного і професорсько-викладацького складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до 29 серпня 2016 р. (включно) такі документи англійською мовою:

1. CV , 2. Запрошення від Університету Бат Спа (Великобританія), 3. План-проспект програми стажування.

Список номінованих претендентів буде передано до відбіркової комісії Університету Бас Спа (Великобританія), яка має винести своє рішення про присудження стипендій до 02 вересня 2016.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву, наприклад BathSpa2016Petrenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - BathSpa2016Petrenko):
- Координатору проекту в КНУ: професор Заславський Володимир Анатолійович (Факультет кібернетики, кафедра математичної інформатики) < Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. >
- копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 29 серпня 2016 року!


До уваги студентів 2-4 курсів ОКР «Бакалавр» факультету психології!
Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + Глобал в університеті-партнері – Новіа університет прикладних наук, м. Вааса, Фінляндія / Novia University of Applied Sciences, Finland для навчання за бакалаврською програмою з соціальної роботи у ІІ семестрі 2016-17 н.р. Планується надання 6 стипендій переможцям відбіркового конкурсу. Остаточне рішення про надання стипендій приймається фінською стороною після додаткової Skype співбесіди з рекомендованими студентами.
Початок навчання у Фінляндії – 1 лютого 2017 року.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. CV
2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Motivation Letter)
3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (не нижче В2)
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений)
5. Копію 1-ї сторінки закордонного паспорту

Пакет документів у паперовому та електронному вигляді (одним файлом у форматі PDF усі документи у вказаному вище порядку) має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївні:
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
моб. 067 5919534 або 095 0597925
адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.
При надсиланні електронних документів в копію ставити співробітників Відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка (Оксана Данильченко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
Кінцевий термін подачі документів: 1 жовтня 2016 року (до 18.00).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
За більш детальною інформацією звертатися до координатора.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; заступник Голови – декан факультету психології проф. Данилюк І. В., координатор програми – заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Пащенко С. Ю.; начальник Відділу міжнародного співробітництва Кравченко А. О., начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О.Ю.; проф. кафедри соціальної роботи факультету психології Швалб Ю. М., член Студпарламенту факультету психології, стипендіат програми Еразмус Плюс Глобал 2015/16, магістр 1-го року навчання Бєлова Дар’я.

Дата співбесіди за результатами конкурсу – 10 жовтня 2016 р. о 10.00
в каб. 222 (Відділ академічної мобільності, Червоний корпус)


 

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для бакалаврів (2 та 3 року навчання) для навчання у першому семестрі 2016/2017 н.р. у Латвійському університеті, м. Рига.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
3.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B1 level English Language Certificate),
4.Витяг із залікової книжки,
5.Рекомендаційний лист від завідувача кафедри,
6.копію першої сторінки закордонного паспорту,
7.попередній план навчання в університеті-партнері (перелік курсів), перелік курсів необхідно узгодити та підписати у завідуючого кафедри - Угода про навчання icon Learning Agreement for Studies

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf) необхідно надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дата співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 6 травня 2016 року!

 


До уваги бакалаврів 2-3го років навчання, магістрів 1го року навчання та аспірантів!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання (5 місяців/семестр) в університеті партнері за всіма спеціальностями. Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту Еразмус+ КА1.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант турецькою, то можливо додати):

1) CV в форматі EUROPASS
2) Statement of purpose (для студентів) / Research proposal (для аспірантів)
3) icon English proficiency document та Сертифікат (TOEFL/IELTS score) або інший документ про рівень знання англійської не нижче рівня В1 (якщо аплікат знає турецьку, то надати відповідне підтвердження, це буде перевагою при відборі)
4) Transcript of records - Витяг із залікової книжки (перекладений і завірений)
5) Reference letter  - Рекомендаційний лист (для студентів від завідувача кафедри, для аспіранта – від наукового керівника) – див. файл прикріплений до листа.
6) Copy of passport / national ID card (1ша сторінка закордонного паспорту)

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити METU2016 та прізвище претендента (напр., METU2016_Petrenko.*). Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 10 квітня 2016 року!
Адреси для відправлення Пакету:
Відділ міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Координатор проекту (доц. Харламова Ганна О.): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 10 КВІТНЯ 2016 року!!
Комісія по відбору номінантів приймає рішення ДО 15го КВІТНЯ 2016 року. До 1 ТРАВНЯ відібрані номінанти мають заповнити он-лайн форми на сайті МЕТУ (детальні інструкції надані будуть пізніше).
Більше інформації про турецький ВНЗ тут


* attached the METU Fact Sheet and "Erasmus+ ICM Quick Reference Guide" for your reference

Навчання в МЕТУ проходить ВИКЛЮЧНО англійською мовою для ВСІХ студентів ВНЗ!!!


1)

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для магістрів (1 року навчання) та аспірантів механіко-математичного та географічного факультетів для навчання в осінньому семестрі 2016/2017 н.р. в Університеті імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт, Угорщина.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
  1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
  2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
  3.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate),
  4.Витяг із залікової книжки,
  5.Рекомендаційний лист (для студентів - від викладача (ів), для аспірантів - від наукового керівника),
  6.копію першої сторінки закордонного паспорту,
  7.попередній план навчання в університеті-партнері (перелік курсів дивіться ) або план дослідження для аспірантів.
  8.для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження.
Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf) необхідно надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дата співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 18 ТРАВНЯ 2016 року!

2)

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для читання лекцій (8 годин на тиждень) протягом 10 днів у 2016-2017 навчальному році в Університеті імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт, Угорщина, з таких спеціальностей:

-Mathematics
-Human geography
-Geography

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >,
2.Копію першої сторінки закордонного паспорту,
3.Договір про академічну мобільність (потрібно узгодити з колегами з приймаючої кафедри Будапештського університету імені Лоранда Етвеша) – Форму договору icon Agreement_staff_mobility,
4.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate),

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf) необхідно надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дата співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 18 травня 2016 року.

За детальнішою інформацією звертатися до Відділу міжнародного співробітництва (кім. 267 та кім. 226 Червоного корпусу КНУ).


 

 

Конкурс для магістрів природничих наук (спеціальність «Науки про Землю»): термін подачі – 4 травня 2016 року.

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання в осінньому семестрі 2016 – 2017 н.р. в університеті-партнері міста Камеріно ( Італія ) для студентів-магістрів (першого року навчання) за напрямом «Науки про Землю», спеціальність «Геологічні ризики».

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови, факультативно – по знання італйської мови
4.Диплом та витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений )
5.Рекомендаційний лист від завідувача кафедри

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити UNICAM2016 та прізвище претендента, та надсилатися на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та координатора проекту доц.Мотузенко Олені Олександрівні ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 4 травня 2016 року.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Дата співбесіди буде оголошена окремо.
Інформація про навчальну програму курсу >

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

 


 

До уваги для студентів магістрів (1 року навчання) та аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання в осінньому семестрі 2016 – 2017 н.р. в університеті-партнері міста Констанц (Німеччина) для студентів магістрів (1 року навчання) та аспірантів за такими спеціальностями:

• біологія,
• інформатика,
• історія,
• політологія,
• соціологія
• фізика,
• філологія,
• хімія.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою або англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання німецької чи англійської мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів,
5.Рекомендаційний лист (для студентів від викладача (ів), для аспірантів від наукового керівника).

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити Konstanz2016 та прізвище претендента, та надсилатися на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та координатора проекту доц. Іванова Олександра Федоровича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 15 квітня 2016 року.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Дата співбесіди буде оголошена окремо.
Інформацію про Констанцський університет та підготовку аплікаційних документів дивіться у додатковому файлі icon FactSheet_Konstanz.


 

 

1) До уваги бакалаврів 2 та 3-го року навчання і магістрів!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання бакалаврів 2 та 3-го року і магістрів у зимовому семестрі 2016-2017 н.р. (вересень 2016 р. - лютий 2017 р.) в Загребському університеті (Хорватія) за наступними спеціальностями:

ОКР «Бакалавр»
-Croatian language and literature
ОКР «Магістр»
-Croatian language and literature
-Political Science and Civics
-Journalism and reporting.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують одноразово витрати на проїзд до Загреба за кошти проекту в рамках програми Еразмус+.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант хорватською, то можна додати):

• Curriculum Vitae (English),
• The Learning Agreement containing your planned course units at the University of Zagreb,
• Official Grade Transcript from home university (English) / Витяг із залікової книжки,
• Certificate of Enrolment from home university (English),
• Копія першої сторінки закордонного паспорту,
• Proof of English (or Coation) level - B2 (intermediate) level according to the Common European Reference for Languages (all kinds of language certificates are accepted),
• Мотиваційний лист

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити ZAGREB2016 та прізвище претендента (напр., ZAGREB2016_Petrenko).

Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 20 квітня 2016 року!

Адреси для відправлення Пакету:
Координатор проекту: доц. кафедри слов’янської філології Інституту філології Дзюба-Погребняк Олена Іванівна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; бульвар Тараса Шевченка, 14, Інститут філології, к. 128, т.239-33-73.
Копія: Відділ міжнародного співробітництва: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; начальник Відділу міжнародного співробітництва - Кравченко А.О.; відповідальний за міжнародні зв’язки та академічну мобільність Інституту філології - Скрильник С.В.; відповідальна особа з проектів Еразмус+ в КНУТШ – Білоус С.В.; координатор проекту – Дзюба-Погребняк О.І.;

Дата співбесіди за результатами конкурсу буде оголошена окремо.

2) До уваги аспірантів Інституту філології!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у першому семестрі 2016-2017 н. р (5 місяців) в Загребському університеті за спеціальністю «Хорватська мова і література»
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською/хорватською мовами.

• Curriculum Vitae (English),
The Learning Agreement containing your planned course units at the University of Zagreb
• Official Grade Transcript from home university (English),
• Certificate of Enrolment from home university(English),
• Copy of passport,
• Proof of English (or Coation) level - B2 (intermediate) level according to the Common European Reference for Languages (all kinds of language certificates are accepted)
• Graduate & PhD students that intend to do research for their final thesis need to send a short thesis/research outline so a mentor at UNIZG can be assigned prior to the start of mobility.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити ZAGREB2016 та прізвище претендента (напр., ZAGREB2016_Petrenko).

Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 20 квітня 2016 року!

Адреси для відправлення Пакету:
Координатор проекту: доц. кафедри слов’янської філології Інституту філології Дзюба-Погребняк Олена Іванівна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; бульвар Тараса Шевченка, 14, Інститут філології, к. 128, т.239-33-73.
Копія: Відділ міжнародного співробітництва: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; начальник Відділу міжнародного співробітництва - Кравченко А.О.; відповідальний за міжнародні зв’язки та академічну мобільність Інституту філології - Скрильник С.В.; відповідальна особа з проектів Еразмус+ в КНУТШ – Білоус С.В.; координатор проекту – Дзюба-Погребняк О.І.;

Дата співбесіди за результатами конкурсу буде оголошена окремо.

3) До уваги викладачів КНУ імені Тараса Шевченка!


Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для читання лекцій (10 годин) у 2016-2017 році (до 31.03.2017, 8 робочих днів) в Загребському університеті з таких спеціальностей:

-Humanities (Ethnology and Cultural Anthropology): Faculty of Humanities and Social Sciences
-Journalism and reporting: Faculty of Political Science
-Political Science and Civics: Faculty of Political Science
-Language acquisition (Ukrainian language and literature): Faculty of Humanities and Social Science

Мова викладання: хорватська або англійська.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською або хорватською мовами:

1. CV / резюме
2. План лекційних занять (потрібно узгодити з колегами з приймаючої кафедри Загребського університету)
3. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
4. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Zagreb2016 та прізвище претендента.
Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 20 квітня 2016 року!

Адреси для відправлення Пакету:
Координатор проекту: доц. кафедри слов’янської філології Інституту філології Дзюба-Погребняк Олена Іванівна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; бульвар Тараса Шевченка, 14, Інститут філології, к. 128, т.239-33-73.
Копія: Відділ міжнародного співробітництва: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; начальник Відділу міжнародного співробітництва - Кравченко А.О.; відповідальний за міжнародні зв’язки та академічну мобільність Інституту філології - Скрильник С.В.; відповідальна особа з проектів Еразмус+ в КНУТШ – Білоус С.В.; координатор проекту – Дзюба-Погребняк О.І.


 

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Університет м. Печ, Угорщина (Pécsi Tudományegyetem / University of Pécs )

До уваги магістрів факультету психології та Інституту філології!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + в університеті-партнері м. Печ, Угорщина / University of Pécs, Hungary для навчання за магістерськими програмами у І семестрі 2016-17 н.р.:

Education Sciences
Teacher training without subject specialization
Teacher training with subject specialization
Language acquisition
Literature and linguistics

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV

2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Motivation Letter)

3. Сертифікат чи інший документ (icon Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання англійської мови (не нижче В2).

4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).

Пакет документів в електронному вигляді має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївні

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

моб. 067 5919534 або 095 0597925

адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.

При надсиланні документів в копію ставити співробітників відділу міжнародного співробітництва КНУ (Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка (Оксана Данильченко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 25 березня 2016 року.

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва:  та Відділу академічної мобільності

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; координатор проекту – заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Пащенко С. Ю.; начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О.Ю.; заступник директора Інституту філології з навчально-методичної роботи (східний і західний напрям) та міжнародних зв'язків Скрильник С. В.

Дата співбесіди за результатами конкурсу – 30 березня 2016 р.

The Further Steps

1.The host university (Pecs) needs to receive our nomination until 15 April 2016.

2.After receiving nominations, they will send an application email to the students' email address. Students are requested to fill in the on-line application form as soon as possible. Form will be available in the beginning of April.

3.Student has to send to the host university his/her filled in (with computer) and signed, stamped Learning Agreement and his/her official B2 level English Language Certificate. Deadline for receiving these documents: 4 May 2016. They accept the scanned version of all documents.

4.When Pecs University receives the students' application form, filled Learning Agreement and official B2 level English Language Certificate they send back the signed (3 signatures) Learning Agreement to the Student.

5.Application process is finished, when Pecs University sends an official e-mail to the Student.

GRANT AGREEMENTS.

Individual grant agreements will only be processed once the signed learning agreement is in place. In order to transfer the grant in time (by the time the student starts his/her mobility period) Pecs university has to receive the filled out, signed, scanned grant agreement by 11 July 2016.

Semester: approx. 1 September 2016 – 31 January 2017

The nomination period: 15 March 2016 – 15 April 2016

The application period: 15 April 2016 – 4 May 2016

 

Examination term will start around 5 December 2016, some students might leave before 24 December 2016, some will leave in January depending on their courses, professors etc.

 


 

До уваги бакалаврів 2-3 го років навчання та магістрів!
Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання бакалаврів 2-3-го року навчання та студентів у зимовому семестрі (4,5 місяці) 2016-2017 н.р. в Університеті Томаша Баті, м. Злін, Чехія (Tomas Bata University in Zlín) за наступними спеціальностями:
ОКР «Бакалавр» - Business, Marketing, Informatics, Languages, Economics
ОКР «Магістр»: Economics, Business, Informatics.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту в рамках програми Еразмус+ КА1.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант чеською, то можливо додати):
1.CV в форматі EUROPASS
2.Letter of motivation - Мотиваційний лист
3.English proficiency document - Сертифікат (TOEFL/IELTS score) чи інший документ (icon Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання англійської не нижче рівня В2 (якщо аплікат знає чеську, то надати відповідне підтвердження, це буде перевагою при відборі).
4.Transcript of records - Витяг із залікової книжки (перекладений і завірений)
5.Letter of reference - Рекомендаційний лист .
6.Copy of passport / national ID card (1ша сторінка закордонного паспорту)
Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити TBU2016 та прізвище претендента (напр., TBU2016_Petrenko.*).
Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 1 квітня 2016 року!
Адреси для відправлення Пакету:
Координатор проекту: зав.кафедри економічної кібернетики економічного факультету, проф. Черняк Олександр Іванович: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , адреса: вул..Васильківська, 90-a, економічний факультет, к. 804, т.259-70-43.
Відділ міжнародного співробітництва: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 1 квітня 2016 року!!
Комісія по відбору номінантів приймає рішення 7 квітня 2016 року. До 15 квітня відібрані номінанти мають заповнити он-лайн форми на сайті TBU (детальні інструкції надані будуть пізніше). Before their arrival students should go through standard application procedure and provide us special (enclosed) Learning Agreement.
Більше інформації про чеський ВНЗ на сайті університету 

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва 

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; координатор проекту – зав.кафедри економічної кібернетики Черняк О.І.; відповідальний за міжнародні зв’язки та академічну мобільність економічного факультету Вітренко А.О.
Дата співбесіди за результатами конкурсу – 7 квітня 2016 р.
Інформація про навчальні курси, які можна прослухати в університеті Томаша Баті знаходяться за посиланнями:

Faculty of Management and Economics, ISCED 041 courses for exchange students > 
Faculty of Applied Informatics, ISCED 061 (ICTs), courses for exchange students >
Faculty of Technology, ISCED 0711, 0712 and 0721, courses for exchange students >
Faculty of Multimedia Communications, ISCED 021 and 0414, courses for exchange students >
Faculty of Humanities, ISCED 023 and 1, courses for exchange students >


 

 

1)

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для

1. мобільності викладачів КНУ, у рамках якої стипендіанти зможуть пройти стажування в Університеті імені Арістотеля, що передбачає проведення лекційних занять (8 годин на тиждень) по своїй спеціальності на одній з програм бакалаврату чи магістратури університету імені Арістотеля; тривалість програми стажування - 10 днів;

2. мобільності наукових співробітників, адміністративного і професорсько-викладацького складу з метою встановлення контактів, обміну досвідом, розвитку програм подвійних дипломів, оптимізації адміністративних і академічних процедур функціонування наших університетів; тривалість програми стажування - 5 днів.
У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до 28 лютого (включно) такі документи англійською мовою:

1. CV / резюме
2. Мотиваційний лист
3. План-проспект програми стажування

Список номінованих претендентів буде передано до відбіркової комісії Університету імені Арістотеля, яка має винести своє рішення про присудження стипендій до 10 квітня 2016.
Під час другого етапу відбору комісії Університету імені Арістотеля надішле кожному з номінантів рекомендації про додатковий пакет документів, а також посилання для їхньої онлайнової реєстрації.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Thessaloniki2016 та прізвище претендента.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Thessaloniki2016-прізвище претендента):
- Координатору проекту в КНУ: доценту Савенку Андрію Олександровичу (Інститут Філології, кафедра елліністики) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 28 ЛЮТОГО 2016 року!

2)

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс (2 хвиля) на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів 2 та 3 року навчання, магістрів 1 року навчання та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка.

Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2016/2017 н.р.

Претенденти на індивідуальний грант мають подати до 25 квітня (включно) такі документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS,
2. Мотиваційний лист,
3. Витяг із залікової книжки (для бакалаврів) та/або копії диплому (для магістрів та аспірантів),
4. Довідка про навчання в аспірантурі (для аспірантів),
5. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської (не нижче В2) чи новогрецької мови,
6. План-проспект програми стажування (для аспірантів),
7. Рекомендація кафедри з аргументованим викладом доцільності стажування для конкретного претендента.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву 2Thessaloniki2016 та прізвище претендента.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - 2Thessaloniki2016-прізвище претендента):
- Координатору проекту в КНУ: доценту Савенку Андрію Олександровичу (Інститут Філології, кафедра елліністики) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дата співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 25 КВІТНЯ 2016 року!

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Університеті Арістотеля, м. Салоніки > 

3)

Конкурс для викладачів та адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 21 квітня 2016р.

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс (2 хвиля) на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для
1. мобільності викладачів КНУ, у рамках якої стипендіанти зможуть пройти стажування в Університеті імені Арістотеля, що передбачає проведення лекційних занять (8 годин) по своїй спеціальності на одній з програм бакалаврату чи магістратури університету імені Арістотеля; тривалість програми стажування - 10 днів;
2. мобільності наукових співробітників, адміністративного і професорсько-викладацького складу з метою встановлення контактів, обміну досвідом, розвитку програм подвійних дипломів, оптимізації адміністративних і академічних процедур функціонування наших університетів; тривалість програми стажування - 5 днів.
У конкурсі можуть взяти участь співробітники адміністративного і професорсько-викладацького складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до 25 квітня (включно) такі документи англійською мовою:

1. CV ,
2. Мотиваційний лист,
3. План лекційних занять або план-проспект програми стажування,
4. Рекомендація кафедри.

Список номінованих претендентів буде передано до відбіркової комісії Університету імені Арістотеля, яка має винести своє рішення про присудження стипендій до 25 травня 2016.
Під час другого етапу відбору комісії Університету імені Арістотеля надішле кожному з номінантів рекомендації про додатковий пакет документів, а також посилання для їхньої онлайнової реєстрації.

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву 2Thessaloniki2016 та прізвище претендента.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - 2Thessaloniki2016-прізвище претендента):
- Координатору проекту в КНУ: доценту Савенку Андрію Олександровичу (Інститут Філології, кафедра елліністики) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- копію надіслати до відділу міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 25 КВІТНЯ 2016 року!


 

Шановні колеги!

Ми раді повідомити, що в ці дні відділ міжнародних відносин Університету Кадиса оголосив про проведення двох нових конкурсів на здобуття стипендій у рамках програми Эрасмус+ КА107, спрямованих на розвиток двосторонніх відносин між нашими університетами :

 

1.Стипендії на викладацьку мобільність, у рамках якої викладачі університетів-партнерів зможуть пройти стажування в Університеті Кадіс, з проведенням занять по своїй спеціальності по одній з програм бакалаврату, магістратурі, або аспірантурі УКА.

2.Стипендії на мобільність наукових співробітників, адміністративного і професорсько-викладацького складу в цілях встановлення контактів, знайомства з адміністративним облаштуванням УКА, обміну досвідом, розвитку програм подвійних дипломів, оптимізації адміністративних і академічних процедур функціонування наших університетів.

Обидва оголошення опубліковані на сайті відділу міжнародних відносин Університету Кадіс (УКА)

Проте, зважаючи на той факт, що уся інформація опублікована тільки на іспанській мові, а разом з оголошенням про КА107 також фігурує інформація про інші програми міжнародного відділу, РИУЦ вирішив опублікувати усю необхідну інформацію на сайті нашого центру на двох мовах (російській та іспанській) :
Викладацька мобільність (на російській)
Викладацька мобільність (на іспанській)
Мобільність в цілях підвищення кваліфікації і обміну досвідом (на російській) 
Мобільність в цілях підвищення кваліфікації і обміну досвідом (на іспанській)

Конкурс відкритий серед співробітників університету, бажаючих пройти стажування в Університеті Кадіс по одній із запропонованих стипендіальних програм Эрасмус+КА107 : викладацька мобільність, або мобільність в цілях підвищення кваліфікації і обміну досвідом.

Згідно з умовами конкурсу, претенденти повинні заповнити відповідну форму заяви і разом з Mobility Agreement передати її в міжнародний відділ свого університету, або відповідальному за програму зрасмус співробітникові.

І на закінчення, хотілося б нагадати, що з усіх питань, що стосується цих стипендій, і загалом, з питань координування програми Эрасммус+КА107, Ви можете безпосередньо звертатися до нашої колеги Марії Мойсеенко : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Конкурс для адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 26 лютого 2016р.

Оголошено конкурс на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для участі у програмі короткотермінових стажувань (Staff Training Session) з 1 по 14 травня 2016 року в Університеті Деусто (Іспанія). Перевага надається співробітникам, які займаються питаннями міжнародної співпраці.

Грант на мобільність для стажування покриває витрати на перебування в університеті-партнері у розмірі 120€/день та дорожні витрати переможців.

Претенденти на індивідуальний грант мають подати до 26 лютого (включно) такі документи англійською мовою:


1.Curriculum vitae - CV у форматі EUROPASS http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae
2.Копію першої сторінки закордонного паспорту
3.Лист підтримки від керівника відділу/підрозділу
4.Програма стажування. Договір має бути схвалений в університеті-партнері до початку мобільності. Шаблон договору Staff Mobility for Training Mobility Agreement STAFF MOBILITY
5.Підтвердження про знання англійської або іспанської мови не нижче рівня B2 (upper intermediate) or C1 (advanced).

Пакет документів в електронному вигляді у форматі pdf прохання надсилати електронною поштою (в полі subject вказати - Training 2016 та прізвище претендента) на електронну адресу начальника відділу міжнародного співробітництва КНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 26 ЛЮТОГО 2016 року!


 

 

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Universite Du Maine, Le Mans / (Університет Ле Ман, м. Ле-Ман, Франція)

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Universite Du Maine, Le Mans / (Університет Ле Ман, м. Ле-Ман, Франція)

До уваги магістрів, аспірантів та співробітників хімічного, фізичного, механіко-математичного, економічного факультетів та Інституту філології!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + в університеті-партнері Universite Du Maine

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською чи французькою мовою:

1.CV
2.Мотиваційний лист (letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ (icon Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання французької (для студентів) чи англійської мови. (Увага: читання лекцій для студентів та магістрів проходить французькою мові)
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів.
5.Рекомендаційний лист (для студентів від викладача (ів), для аспірантів від наукового керівника), або завідувача кафедрою.
6.Для викладачів: план лекційних занять (8 годин на тиждень).

Пакет документів в електронному вигляді має бути подано координатору проекту професора хімічного факультету Войтенко Зої Всеволодівні (заступник декана з міжнародного співробітництва), 2 поверх хімічного факультету, кім. 217.

Телефон: 235-12-32. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 15 березня.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у відділ міжнародного співробітництва (кім. 267).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html

Відбір кандидатів проходитиме за конкурсом.
Дата співбесіди буде оголошена після 20 березня.


 

  

 

1)До уваги студентів програми подвійного дипломування за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «International Politics and Economic Relations» (кафедра міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету)!


Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у другому семестрі 2015-2016 н.р. (3 місяці) в Університеті Мачерата (Італія).
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи:


1. CV / резюме англійською мовою
2. Мотиваційний лист англійською мовою (у листі обов’язково зазначити, чи навчався претендент за програмою Еразмус / Еразмус+ у минулому)
3. Офіційний сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2)
4. Офіційний сертифікат про рівень володіння італійською мовою (за наявності)
5. Копія залікової книжки
6. Копія закордонного паспорту


Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі PDF), назва архіву Macerata_Erasmus_2015_прізвище претендента.


Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати Macerata_Erasmus_2015_прізвище претендента):
- Координатору проекту в КНУ: доценту Кочкіній Наталії Юріївні (економічний факультет, кафедра міжнародної економіки та маркетингу) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Кінцевий термін подачі документів на вказані електронні адреси: 17 лютого 2016 року
Комісія по відбору номінантів проводитиме письмовий відбір 18-19 лютого, про що претенденти будуть повідомлені окремим листом. При відборі претендентів враховується рейтинг при вступі на програму подвійного дипломування (на підставі Правил конкурсного відбору на навчання за програмою подвійного диплому та рішення атестаційної комісії від 11.11.2015, протокол № 1). 

 

2)До уваги викладачів програм подвійного дипломування за спеціальностями:

 • «Бізнес-адміністрування» та «International Politics and Economic Relations» (кафедра міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету);
 • «Travel, Tourism and Leisure» (кафедра країнознавства та туризму, географічного факультету)

Розпочинається конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ для читання лекцій у 2016-2017 н.р. в Університеті міста Мачерата (Італія). Термін мобільності викладачів – 11 днів (включаючи 2 дні на прибуття та відправлення з Університету міста Мачерата). Мінімальний обсяг аудиторних занять – 11 академічних годин. Мобільність має бути реалізована до 31 березня 2017 р.
Претенденти на участь у програмі мають подати наступні документи:

1.CV / резюме англійською мовою
2.Мотиваційний лист англійською мовою (у листі обов’язково зазначити, чи приймав претендент участь у програмі Еразмус / Еразмус+ у минулому)
3.Документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (за наявності)
4.Документ, що підтверджує рівень володіння італійською мовою (за наявності)
5.Копія навантаження викладача, що підтверджує викладання дисципліни / дисциплін на програмі подвійного дипломування у семестрі, що передбачає академічну мобільність студентів згідно навчального плану спеціальності
6.План лекційних занять
7.Копія закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі PDF), назва архіву Macerata_Erasmus_2016_прізвище претендента.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати Macerata_Erasmus_2016_прізвище претендента):
- Координатору програми подвійного диплому на економічному факультеті: професору Старостіній Аллі Олексіївні (економічний факультет, кафедра міжнародної економіки та маркетингу) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- Координатору проекту на географічному факультеті: доценту Мотузенко Олені Олександрівні ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:
Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Кінцевий термін подачі документів на вказані електронні адреси: 6 червня 2016 року
Комісія по відбору номінантів проводитиме усний відбір у період 7-10 червня 2016 року


 

 

Конкурс Еразмус + кредитна мобільність для навчання, наукового дослідження та читання лекцій у Гранадському університеті, м. Гранада, Іспанія (Universidad de Granada) у 2016 р.

 

1) До уваги бакалаврів 2-3-го років навчання , які володіють іспанською мовою! ! 

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у першому семестрі 2016-2017 н. р (5 місяців) в Гранадському університеті.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською або англійською мовами.

1. CV / резюме
2. Мотиваційний лист
3. Офіційний сертифікат про рівень знання іспанської мови (не нижче рівня B1)

Офіційні сертифікати про рівень знання іспанської мови, які визнає Гранадській університет

- BUSINESS LANGUAGE TESTING SERVICE (BULATS)
- DIPLOMA DE ESPAÑOL COMO LENGUA EXTRANJERA (DELE)
- THE EUROPEAN LANGUAGE CERTIFICATES (TELC)

У випадку відсутності офіційного сертифікату кандидат повинен пройти тестування рівня іспанської мови (рівень В1/В2) у червні 2016 року.

Тестування проводить Гранадський університет в “on-line” режимі.Ознайомитися з екзаменом, його вимогами, умовами та вартістю можна на сайті

4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений викладачем та печаткою Інституту)
5. Рекомендаційний лист від викладача іспанської мови
6. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Granada2016 та прізвище претендента.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Granada2016-grado-прізвище претендента):

- Координатору проекту в КНУ: доценту Мариненку Павлу Ігоровичу (Інститут Філології, кафедра іспано-італійської філології) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:

Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 11 БЕРЕЗНЯ 2016 року!
Комісія по відбору номінантів проводитиме усну співбесіду 14-18 березня, про що пізніше будуть повідомлені претенденти в окремому листі.

 

2) До уваги аспірантів 1-2-го років навчання Інституту філології! 
 

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у першому семестрі 2016-2017 н. р  (6 місяців) в Гранадському університеті. 

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською або англійською мовами. 

1. CV / резюме
2. Мотиваційний лист
3. Копію диплома магістра за спеціальністю «іспанська мова та переклад» (диплом перекладений та завірений).
4. Довідка з відділу аспірантури (довідка перекладена та завірена)
5. Рекомендаційний лист від наукового керівника
6. План наукового дослідження та роботи в Гранадському університеті
7. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Granada2016 та прізвище претендента.Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Granada2016-doctorado-прізвище претендента)

- Координатору проекту в КНУ: доценту Мариненку Павлу Ігоровичу (Інститут Філології, кафедра іспано-італійської філології) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:

Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 11 БЕРЕЗНЯ 2016 року!

Комісія по відбору номінантів проводитиме усну співбесіду 14-18 березня, про що пізніше будуть повідомлені претенденти в окремому листі.

  

3) До уваги викладачів іспанської мови КНУ імені Тараса Шевченка! 

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для читання лекцій (8 годин) у 2016 році (5 робочих днів) в Гранадському університеті.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською або українською мовами:


1. CV / резюме
2. Мотиваційний лист
3. Список наукових праць
4. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
5. План лекційних занять
6. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Granada2016 та прізвище претендента.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Granada2016-profesorado-прізвище претендента)


- Координатору проекту в КНУ: доценту Мариненку Павлу Ігоровичу (Інститут Філології, кафедра іспано-італійської філології) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:

Василь Назарков Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 11 БЕРЕЗНЯ 2016 року!

Комісія по відбору номінантів проводитиме усну співбесіду 14-18 березня, про що пізніше будуть повідомлені претенденти в окремому листі.

Конкурс для адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 26 лютого 2016р.

4)Оголошено конкурс на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для участі у семінарі для співробітників міжнародних відділів (Staff Training Week) з 16 по 20 травня 2016 року у Гранадському університеті (Іспанія). Перевага надається співробітникам, які займаються питаннями міжнародної співпраці.

Грант на мобільність для стажування покриває витрати на перебування в університеті-партнері у розмірі 120€/день та дорожні витрати переможців.

Претенденти на індивідуальний грант мають подати до 26 лютого (включно) такі документи англійською мовою:

1.Curriculum vitae - CV у форматі EUROPASS http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae
2.Копію першої сторінки закордонного паспорту
3.Лист підтримки від керівника відділу/підрозділу
4.Програма стажування. Договір має бути схвалений в університеті-партнері до початку мобільності. Шаблон договору Staff Mobility for Training Mobility Agreement STAFF MOBILITY
5.Підтвердження про знання англійської або іспанської мови не нижче рівня B2 (upper intermediate) or C1 (advanced).


Пакет документів в електронному вигляді у форматі pdf прохання надсилати електронною поштою (в полі subject вказати - Training 2016 та прізвище претендента) на електронну адресу начальника відділу міжнародного співробітництва КНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 26 ЛЮТОГО 2016 року!  

5) До уваги аспірантів 1-2-го років навчання Інституту філології!

Оголошується додатковий конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (6 місяців) в Гранадському університеті.

 Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською мовою:

 1.  CV / резюме 2. Мотиваційний лист 
 2. Копію диплома магістра за спеціальністю «іспанська мова та переклад» (диплом перекладений та завірений).
 3. Довідка з відділу аспірантури (довідка перекладена та завірена)
 4. Рекомендаційний лист від наукового керівника
 5. План наукового дослідження та роботи в Гранадському університеті
 6. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Granada2016-PhD та прізвище претендента.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Granada2016-doctorado-прізвище претендента)

- Координатору проекту в КНУ: доценту Артемовій Людмилі Василівні (Інститут Філології, кафедра романської філології) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- в копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 30 вересня 2016 року!

 Дата усної співбесіди буде оголошено окремо.


 

  

  

Конкурс Еразмус + кредитна мобільність для навчання в Kırklareli Universitesi / університет «Киркларелі», м. Киркларелі, Туреччина) у другому семестрі 2015-2016 н. р. 

До уваги бакалаврів 2-3-го років навчання ! 


Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі (5 місяців) в університеті партнері за спеціальностями «Тюркологія», «Економіка», «Бізнес та адміністрація». Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту Еразмус+ КА1. 
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант турецькою, то можливо додати): 

 

 1. Резюме
 2. Сертифікат чи інший документ (icon Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання турецької мови не нижче рівня В1 (може бути подання за підписом завідувача кафедри)
 3. Витяг із залікової книжки (перекладений і завірений) 
 4. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
 5. Копію закордонного паспорту

 


Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Kırklareli.   

Навчання в університеті турецькою мовою. 

Прохання надсилати інформацію на електронну пошту:

 

-          Координатора в КНУ: Покровська Ірина Леонідівна (Інститут Філології, кафедра тюркології)  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

-          В копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ:

 

Василь Назарков  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Світлана Білоус  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 25 ГРУДНЯ 2015 року! 

 


 

     

 Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі (березень-серпень 2016) в університеті-партнері міста Лодзь (Lodz University of Technology, Польща) за спеціальностями фізика та інформаційні технології.

До уваги студентів-магістрів!


Претенденти на стипендію мають подати такі документи  англійською мовою:
1. CV / резюме в форматі EUROPASS (http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae)
2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3. Сертифікат чи інший документ (icon Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання польскої чи англійської мови, (не нижче рівня B1)
(Знання польскої мови буде перевагою при відборі)
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) 
5. Рекомендаційний лист від викладача (ів)
6.Copy of passport / national ID card (1-ша сторінка закордонного паспорту)

Пакет документів в електронному вигляді має бути записаний в один файл (формат pdf),
назва якого має містити Lodz2016 та прізвище претендента,
та надсилатися на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
та координатора проекту ас. Суся Богдана Богдановича:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В полі subject вказати - Lodz2016


Більш детально про університет можна ознайомитись за посиланням - http://www.p.lodz.pl/ua

Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 20 грудня 2015 року!


 

Оголошено конкурси Еразмус+ 2016 р.
Результати участі КНУТШ у Еразмус+ 2015: Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2)
Результати участі КНУТШ у Еразмус+ 2015 Кредитна мобільність (КА1)

 

 

Оголошено конкурси Еразмус+ 2016 р.

(Розвиток потенціалу вищої освіти, Жан Моне, співпраця для мобільності та інші)
Деталі та пріоритети напряму Розвиток потенціалу вищої освіти (екс-Темпус) на сайті

Кінцевий термін подання заявок: 10 лютого 2016 р.

Деталі напряму Mobility for Individuals на організація кредитної мобільності вищими навчальніми закладами

Кінцевий термін подання заявок: 2 лютого 2016 р.

Деталі напряму Mobility for Individuals на організація ступеневої мобільності вищими навчальними закладами (Еразмус Мундус Joint Master Degrees): 

Кінцевий термін подання заявок: 18 лютого 2016 р.

Оголошення про конкурс: Key Action 1 - Erasmus Mundus Joint Master Degrees 2016

Деталі напряму Жана Моне на сайті:

Кінцевий термін подання заявок: 25 лютого 2016 р.

Деталі напряму Knowledge Alliances-Sector Skills Alliances: 

Кінцевий термін подання заявок: 25 лютого 2016 р.

Докладну інформацію та презентації дивіться на сайті Національного Еразмус+ Офісу в Україні http://erasmusplus.org.ua/

 


За результатами першого конкурсу програми Еразмус+ у 2015 році за напрямом розвиток потенціалу вищої освіти (КА2) КНУ виконуватиме 2 нових проекти:

 1. Проект: «Система забезпечення якості в Україні: розвиток на основі стандартів та інструкцій Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти» (№ 562013-EPP-1-2015-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP). Координатор: Вроцлавський технічний університет, Польща. Керівник проектної команди від КНУ - проф. Заславський В.А.
 2. Проект: «Створення адаптивного навчального середовища для досягнення компетенцій з оцінки впливу погоди, якості повітря і клімату на різні галузі економіки та суспільства» (№ 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP). Координатор Університет Гельсінкі, Фінляндія. Керівник проектної команди від КНУ - завідувач кафедри метеорології та кліматології проф. Сніжко С.І.


За напрямом Програми Еразмус+ КА1: «Кредитна мобільність» у 2015 році відділ міжнародного співробітництва отримав підтвердження про організацію короткотермінових обмінів студентів і викладачів у співпраці з європейськими університетами, зокрема:

  1. Університет Аристотеля у Салоніках, Греція
  2. Університет м. Гранада, Іспанія
  3. Університет м. Кадіс, Іспанія
  4. Університет Мачерата, Італія
  5. Університет Камеріно, Італія
  6. Університет м. Рига, Латвія
  7. Університет Миколаса Ромеріса, Литва
  8. Констанцський університет, Німеччина
  9. Університет міста Лейпциг, Німеччина
  10. Університет Нурланда, Норвегія
  11. Вища школа права і адміністрації, Перемишль - Жешов, Польща
  12. Університет м. Дебрецен, Угорщина
  13. Університет м. Печ, Угорщина,
  14. Університет імені Томаша Бати в м. Злін, Чеська Республіка
  15. Лундський університет, Швеція
  16. Середньосхідний технічний університет, м. Анкара, Туреччина
  17. Університет прикладних наук Новіа, Фінляндія

У разі запитань, будь ласка, звертайтесь до Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Конкурс для  викладачів та адміністративного персоналу КНУ імені Тараса Шевченка: термін подачі – 28 лютого 2016р.

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Університет м. Печ, Угорщина (PécsiTudományegyetem / UniversityofPécs)