Літні школи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Літні школи Юридичного факультету

Детальна інформація


 

МІЖНАРОДНА ШКОЛА УКРАЇНІСТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ (МШУ)

МШУ є науково-дидактичною установою Національної академії наук України, що плідно співпрацює з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Основною формою навчально-наукової роботи МШУ є короткотривалі сесії (21 – 25 днів), які проводяться під час канікул.

Літня сесія 2010 року орієнтовно відбудеться з 4 по 26 липня.

Навчальна програма літньої сесії складається з практичних курсів української мови, літератури, культури і краєзнавства, а також спеціальної культурної програми.

Програма практичного курсу української мови передбачає: інтенсивний курс навчання української мови (орієнтовно 80 годин), а також додаткові заняття (орієнтовно 40 годин). Практичний курс розпочинається кваліфікаційним тестом, який підтверджує відповідний рівень володіння українською мовою у слухачів. Додаткові заняття передбачають проведення спеціальних лекцій і семінарів, пристосованих до індивідуальних потреб і зацікавлень слухачів.

Лекції з української мови та інших теоретичних дисциплін проводять найавторитетніші викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також провідні науковці Національної Академії наук України, відомі діячі культури і мистецтва України.

Школа буде відбуватися в Київ-Луцьк.

Просимо надсилати коротке CV (curriculum vitae) українською, російською, польською або англійською мовами, зазначати у ньому рівень володіння українською мовою. Просимо також надіслати нам дані про ваші наукові зацікавлення, що допоможе нам укласти максимально наближену до ваших потреб програму додаткових занять.

Слухачам Літньої сесії пропонуємо доволі різноманітну програму відвідувань столичних музеїв та пам’яток культури.

Додатково передбачаємо реалізацію культурної програми в Києві, тематичні подорожі поза межами Києва (до Умані, Чернігова, архітектурного музею в Пирогові).

Слухачів школи забезпечуємо житлом і дворазовим харчуванням (сніданки та обіди).

Враховуючи наявний стан світової економіки МШУ не має можливості забезпечувати безкоштовне проведення Літньої школи організаційний внесок слухача складає 200 євро. За рішенням Вченої ради МШУ окремим слухачам можуть бути надані пільги при оплаті.

Інформацію про проведення Літньої школи уточнюйте за адресою: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Україна, Київ 01033, вул. Володимирська, 60, кімн. 104 Тел./факс (38-044) 239-31-85