“Європейський освітній портал” відкрив нову інформаційну сторінку “Навчання в Європі”. На цій сторінці ми пропонуємо вам інформацію про основні можливості пошуку освітніх курсів, програм та стипендій у країнах Європи.

Існує принаймні кілька корисних ресурсів, які допоможуть вам знайти потрібний курс чи програму навчання, а також стипендіальні можливості для цієї програми

1) Ploteus

http://ec.europa.eu/ploteus/home.jsp?language=en

Сайт Ploteus – це одна з ключових баз даних Європейської Комісії, спрямована на полегшення знаходження навчальних можливостей та стипендій.
Сайт має кілька рубрик. Найцікавіші з них – Learning Opportunities („Можливості навчання”) та Exchange and Grants (Освітні обміни та гранти)
Кожна з них містить можливості пошуку за дисципліною та країною навчання

2) База даних англомовних курсів у європейських країнах

http://www.study-info.eu/

База даних усіх програм європейських університетів, що викладаються англійською мовою.
Портал містить можливості легкого пошуку за дисциплінами.
Зокрема, тут можна знайти інформацію про наявність чи відсутність стипендіальних можливостей, що пропонуються студентові.

3) Сайт Study in Europe

http://www.study-in-europe.org

Сайт є новою ініціативою Єврокомісії, націленим на популяризацію європейської освіти.
Сайт містить можливості пошуку програм та стипендій, ознайомлення з досвідом студентів, що вчилися в Європі, практичні поради для закордонних студентів, що прагнуть вчитися у європейських країнах.

4) База даних курсів у рамках програми Erasmus Mundus

http://ec.europa.eu/education/programmes/mundus/projects/index_en.html

Сторінка містить базу даних усіх магістерських програм, запущених ініціативою Erasmus Mundus, у якій можуть брати участь українські студенти та отримувати фінансування свого навчання у європейських університетах.
Тут можна ознайомитися із інформацією про всі магістерські програми, запущені в рамках Erasmus Mundus, про їхню тривалість та спеціалізацію.

Нагадаємо, що в рамках Erasmus Mundus студентові потрібно передусім обрати магістерську програму, яка його цікавить. Якщо він пройде відбір до цієї програми, у нього є всі шанси отримати стипендію Erasmus Mundus.

5) Європейський портал магістерських програм

http://www.mastersportal.eu/

Портал містить інформацію про всі магістерські програми, що викладаються в європейських університетах. Портал також містить простий механізм пошуку за країною та дисципліною.
Мінус порталу – замало інформації про стипендії для навчання; плюс – тут можна дізнатися вартість кожної з запропонованих магістерських програм.

православные памятники на могилу памятники из гранита киев цена купить надгробную плиту